Што се предава во училиштата во Израел?

(Видео)Што се предава во училиштата во Израел?

На социјалната мрежа Х (поранешен твитер) циркулираат вирални видеа во однос на тоа што точно се предава во основно одделение во училиштата во Израел. Едно од видеата кое кое првпат се појави во 2018 година е повторно споделено, од корисникот...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Официјално отворен претседателскиот изборен штаб на Билјана Ванковска

Во продолжение ви го пренесуваме соопштението на политичката партија Левица Вечерва, во одлична атмосфера, во присуство на претседателот на Левица...
- Advertisement -spot_img