О У Тодор Јанев

Жестоки демонстрации во општина Чашка по противзаконското отварање на албанска паралелка во О.У Тодор Јанев (Видео)

Фејзбук статус на советникот од редовите на Левица во општина Велес - Игор Смилев БОЈКОТ, ПРЕКИН НА НАСТАВАТА, ТЕНЗИИ и ИНЦИДЕНТИ во општина Чашка после одлуката на МОН за незаконско отворање на албанска паралелка во О.У. Тодор Јанев. Додека министерот за...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Кина го изгради првиот нуклеарен реактор отпорен на распаѓање

За прв пат истражувачите од Универзитетот Цингхуа во Кина успешно демонстрираа реактор за нуклеарна фисија отпорен на распаѓање. Дизајнот...
- Advertisement -spot_img