Уапсени

(Видео) Апасиев: Ослободени активистите на Црвена Младина – тука не постои држава

Изјава на претседателот на Левица – Димитар Апасиев пред полициска станица Беко Веднаш по завршувањето на денешните протести за сомнежи дека на Клиниката за онкологија се крадела терапија за болни од карционом, двајца членови на Црвена младина на Левица беа приведени и...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Левица: Економски прогрес од НАТО нема, но бомби на Криволак има

До нас стигнаа пријави од загрижени граѓани кои се жалат на непријатни звуци и глетки во околината на Неготино. Непријатните...
- Advertisement -spot_img