Скандал на онкологија

Во понеделник граѓаните повторно излегуваат на протест

Во понеделник, се повторува протестот пред Владата, каде граѓаните ќе го изразат својот гнев и револт против криминалните дејства што се случиле во Клиниката за Онкологија, како и во целиот систем на здравствено и политичко управување на државата. Главната...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Официјално отворен претседателскиот изборен штаб на Билјана Ванковска

Во продолжение ви го пренесуваме соопштението на политичката партија Левица Вечерва, во одлична атмосфера, во присуство на претседателот на Левица...
- Advertisement -spot_img