Преспанскиот договор

(Видео) Милошоски: Преспанскиот договор е завршена работа

Откако го амнестираа со измените на Кривичниот законик, за Милошоски било тешко да се промени нелегитимниот Преспански договор! Пак да си гласате за НАТО партии!
- Advertisement -spot_img

Latest News

Официјално отворен претседателскиот изборен штаб на Билјана Ванковска

Во продолжение ви го пренесуваме соопштението на политичката партија Левица Вечерва, во одлична атмосфера, во присуство на претседателот на Левица...
- Advertisement -spot_img