Оливер Спасовски

Спасовски одбива да се извини за хаосот што го создаде (Видео)

Во веќе познатото интервју на поранешниот министер за внатрешни работи, Оливер Спасовски за Телевизијата Телма, несудениот претседател на државата одби да даде било каков одговор за тоа дали, после хаосот што го создаде како министер со кој над 600...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Стјепан Стево Филиповиќ, народен херој: Со кренати раце му пркоси на злото!

„Партизанскиот комесар, работникот Стево Филиповиќ, загина храбро извикувајќи за слобода. Документот за неговото погубување ги надминува сите слики со...
- Advertisement -spot_img