Носители

Објавени носителите на парламентарните листи на Левица

На социјалните мрежи се објавени неофицијалните носители на листите во шесте изборни единици од политичката партија Левица. Како што е објавено, носител во првата изборна единица носител ќе биде Димитар Апасиев, во двојка носител ќе биде портпаролот Амар Мециновиќ, во...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Левица: Економски прогрес од НАТО нема, но бомби на Криволак има

До нас стигнаа пријави од загрижени граѓани кои се жалат на непријатни звуци и глетки во околината на Неготино. Непријатните...
- Advertisement -spot_img