Нападнат активист на Црвена Младина

Детали за нападот на Јован Јанев од страна на директор од СДС

Фејзбук статус на активистот на Црвена Младина, Јован Јанев Вчера околу 02:00 бев физички нападнат од страна на ДИРЕКТОРОТ на затворот во ШТИП истакнат член на СДСМ во локалот КЛИК. ПРИЧИНА : Герила акцијата од 8ми Ноември на која тој беше...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Ванковска од Аеродром: ЕУ станува неофашистичка

Билјана Ванковска, претседателски кандидат на Левица, заедно со потпретседателот на партијата Реџеп Исмаил денес ја продолжи својата кампања со...
- Advertisement -spot_img