MSNBC

(Видео) Али Велши со пророчка анализа направена пред две години за израелско-палестинската ситуација

Аналитичарот и новинар Али Велши во неговото телевисико шоу „Велши на MSNBC“ во емисија пред две години има направено толку прецизна анализа на ситуацијата помеѓу Израел и Палестина. „Израел има право да постои и да се брани. Тоа е факт....
- Advertisement -spot_img

Latest News

Официјално отворен претседателскиот изборен штаб на Билјана Ванковска

Во продолжение ви го пренесуваме соопштението на политичката партија Левица Вечерва, во одлична атмосфера, во присуство на претседателот на Левица...
- Advertisement -spot_img