Халими

Левица: Директорката на АД Аеродроми Халими дала службено возило за управувње на малолетно лице

Скандалозниот избор на поранешната градоначалничка на Арачиново од редовите на СДС - Миликије Халими, ја потврди партизацијата и заробеноста на државата, која Македонија ја претворија во хибриден РЕЖИМ. Оваа вечна функционерка на СДС, со средно медицинско образование, ќе раководи...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Официјално отворен претседателскиот изборен штаб на Билјана Ванковска

Во продолжение ви го пренесуваме соопштението на политичката партија Левица Вечерва, во одлична атмосфера, во присуство на претседателот на Левица...
- Advertisement -spot_img