Европска Комисија

Левица: Европската Комисија потврди – рамковниот балансер не ги исполнува целите

Соопштение на политичката партија Левица Европската комисија го објави нацрт-извештајот од скрининг процесот за првиот кластер од поглавјата на Унијата, во кој ЕК го потврдува тоа што Левица го говори секојдневно - не постојат поголеми анти-европскии партии од криминалната коалиција...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Иран го нападна Израел, Нетанјаху избега од државата!?

Иран лансираше дронови кон Израел, објавија Израелските одбранбени сили (ИДФ), што е очекуваниот одмазднички напад за неодамнешното бомбардирање на...
- Advertisement -spot_img