Алијансата на Албанците

Левица: Директорот Дритон Небиу со бесрамно непочитување на уставот

Реакција на политичката партија Левица Во петокот, на 14-ти јули, директорот на Агенцијата за управување со одземен имот, кадар од редовите на Алијансата на Албанците - Дритон Небиу, на својот фејсбук профил се пофали дека го прекршил членот 19 од...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Левица: Економски прогрес од НАТО нема, но бомби на Криволак има

До нас стигнаа пријави од загрижени граѓани кои се жалат на непријатни звуци и глетки во околината на Неготино. Непријатните...
- Advertisement -spot_img